GuestRSS
MainNaruto Movie" border="0">Registration UPDATE 2.5
Autor Minato (Predator@elbee.sk)


MENU
NEWS

Naruto series
Naruto Shippuden series
Naruto Manga series
Naruto OVA series
Naruto Movie
Best Video
Download

Ostatne

Hokage-SK Team
Kontakt - Formularom

On-line Kniznica

Partners
Our Banners
FRIENDS WEBS

Manga Shop:

{FILMY SU VSETKY PO JAPONSKY S CZ TYTULKAMI}

NARUTO MOVIE 1 / ZÁCHRANA SNĚŽNÉ PRINCEZNY


Nikdy se nevzdám - vám bude znít v hlavě ještě dlouho po zhlédnutí tohoto filmu. Hlavní hrdina Naruto, co by celkem nenápadný náctiletý kluk v oranžové kombinéze, je trochu snílek, ale své sny díky své nezlomitelné vůli a skryté síle Chakry plní do detailu. Snímek vám na začátku ukáže v kině úryvek z filmové série o “sněžné princezně”, do které se Naruto zamiluje pro jeji nezlomitelnost a odhodlanost. Jaký zázrak, když pak ve skutečnosti na koni proskočí kolem jeho hlavy! Herečka se ale chová velice chladně a odmítavě, což Naruta v žádném případě neodradí od pokusů si ji získat. Natáčení dalšího filmu se má přesunout do Sněžné země, kam ale herečka v žádném případě nechce cestovat. Naruto s jeho přáteli je najat na její ochranu, která se z počátku zdá být zbytečnou. Když se ale ukáže, že herečka hrající sněžnou princeznu je opravdovou princeznou ze Sněžné země a tamní usurpátor Dotou prahne po získání krystalu, který jí houpe na krku, aby získal skrytý poklad, děj se značně přiostří a na scénu vstupují efektní souboje a nečekané zvraty děje. Ikdyž osud Narutovi vůbec nehraje do karet, nikdy se nevzdá.(zdroj popisu : http://filmy.itelka.com/naruto-movie-1)


NARUTO MOVIE 1 - ZÁCHRANA SNĚŽNÉ PRINCEZNY...(FILM JE V ORIGINÁLNÍM DABINGU S ČESKÝMI TITULKY FILM SI MŮŽETE I STÁHNOUT A TO ZDE!PŘI SPUŠTĚNÍ VIDEA SE VÁM OTEVŘE I REKLAMA.NIC SE VŠAK NEDĚJE.REKLAMU STAČÍ ZAVŘÍT A PAK SI UŽÍVAT SLEDOVÁNÍ.)


NARUTO MOVIE 2 - OBROVSKÝ KONFLIKT!ZÁHADNÉ TROSKY V HULIBINÁCH ZEMSKÝCH!


Ne příliš stylově oblečený kreslený hrdina Naruto, oplývající velkou silou ve skrytých bojových schopnostech s několika sobě podobnými kumpány při plnění úkolu pro jednoho starce narazí na maskovaného bojovníka, co by pravou ruku usměvavého pána, který chce ovládnout svět. Jak se příběh odvíjí, Naruto zjišťuje cosi prohnilého v plánech mile vyhlížejícího pána. Ukáže se, že touží získat neomezenou moc skrytou ve vzácném kameni zvaném Gelel. Naruto se svými společníky pobije megalomanovu osobní stráž v podobě mutujících krásek a vše vyvrcholí v podzemí, kde svede finální bitvu se zmutovaným, kdysi přívětivým postarším pánem. Akční scénym které příběh proplétají jsou zpracovány dynamicky a oživují děj. (zdroj popisu : http://www.csfd.cz)
NARUTO MOVIE 2 - OBROVSKÝ KONFLIKT!ZÁHADNÉ TROSKY V HULIBINÁCH ZEMSKÝCH...(FILM JE V ORIGINÁLNÍM DABINGU S ČESKÝMI TITULKY FILM SI MŮŽETE I STÁHNOUT A TO ZDE!HESLO JE Matúš for warxtreme.com.PŘI SPUŠTĚNÍ VIDEA SE VÁM OTEVŘE I REKLAMA.NIC SE VŠAK NEDĚJE.REKLAMU STAČÍ ZAVŘÍT A PAK SI UŽÍVAT SLEDOVÁNÍ.)


NARUTO MOVIE 3 - MEGA VZRUŠUJÍCÍ!VZPOURA ZVÍŘAT PŮLMĚSÍČNÍHO OSTROVA!


V pořadí třetí film o chlapcovi NARUTO.Dostaly novou misi a to chránit prince země Měsíce a jeho syna dokud nedorazí domů. Po cestě princ kupuje všechno možné.I cirkus se všemi zvířaty.Město do kterého měli namířeno obsadil krutý ministr,který chce prince zabít.Na první pohled jednoduchá ochranná mise.Kakashi,Naruto,Sakura a Rock Lee musí vymyslet plán.Do hry vstupují záhy další ninjové a unesou prince.Ve filmu se opět vyskytuje humor a spousty skvělých soubojů.(preloženo ze zdroje : http://www.csfd.cz)
NARUTO MOVIE 3 - MEGA VZRUŠUJÍCÍ!VZPOURA ZVÍŘAT PŮLMĚSÍČNÍHO OSTROVA...(FILM JE V ORIGINÁLNÍM DABINGU S ČESKÝMI TITULKY FILM SI MŮŽETE I STÁHNOUT A TO ZDE!HESLO JE Matúš for warxtreme.com.ZDROJ : TADY!)NARUTO MOVIE 4 - NARUTO SHIPPUNDEN MOVIE!


Světu už zase hrozí záhuba a tak se Naruto, Sakura, Lee a Neji musí vydat na cestu a svět z toho vysekat. Potenciální divák se může těšit na několik bitek, jednu či dvě dobrou, zbytek průměr. Také ho čeká zápletka, která do mytologie Narutova světa příliš nezapadá, ale na to by už divák měl být z různých Naruto-filmů a Naruto-fillerů zvyklý. Pro neznalce Naruta je film samozřejmě tabu. Lepší **, a to jen díky těm dvěma zdařilým soubojům.(zdroj popisu : http://www.csfd.cz -komentář Subjektiv)
NARUTO MOVIE 4 - NARUTO SHIPPUNDEN MOVIE...(FILM JE V ORIGINÁLNÍM DABINGU S ČESKÝMI TITULKY.PŘI SPUŠTĚNÍ VIDEA SE VÁM OTEVŘE I REKLAMA.NIC SE VŠAK NEDĚJE.REKLAMU STAČÍ ZAVŘÍT A PAK SI UŽÍVAT SLEDOVÁNÍ.)
Zdroj: www.hokage.cz, www.naruto-cz.tym.cz
Videa, ktorá si prehravate z tohto webu, nie su ulozene na tomto serveru a ani niesom ich majtelom, preto nezodpovedam za ich kvalitu a ani za porusovanie autorských práv - tuto zodpovednost nese server, na ktoer odkazujem.Videam dakujem za www.maxiforum.cz , www.konoha.cz, www.naruto-cz.tym.cz


Login form! ANKETA ![Nove Pocitadlo spustene: 15.8.09]

REKLAMA:

*Miesto na prenajom* (Predator@elbee.sk)

Copyright MyCorp © 2019
Create a free website with uCoz